↓↓↓ VIDEO ↓↓↓


Më në fund Lili përballet me Kristin, a do të rikthehet në program? - Talk Love Story 8 Shkurt 2022

Your video will begin in 04:00

↓↓↓ VIDEO ↓↓↓


13 Views

Talk show me 4 personazhet kryesorë të spektaklit "#LoveStory", si dhe konkurentët në garë për të fituar zemrat e dy princeshave dhe dy prin...

Дата загрузки:2022-02-13T14:15:12+0000

↓↓↓ VIDEO ↓↓↓


Published
Talk show me 4 personazhet kryesorë të spektaklit "#LoveStory", si dhe konkurentët në garë për të fituar zemrat e dy princeshave dhe dy princave. Prapaskenat e ngjarjeve dhe historive që lindin në spektaklin e mbrëmjes në "Love Story". Autore Ilda Lumani, nën prezantimin e Eni Shehu dhe me praninë e dy opinionisteve, Zhaklina Lekatari dhe Xhensila Pere.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/
Category
Erotic movies HD
Be the first to comment